Forum www.przyszloscwprzeszlosci.info Strona Główna www.przyszloscwprzeszlosci.info
forum dotyczace przyszlosci i przeszłosci
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

NWO

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.przyszloscwprzeszlosci.info Strona Główna -> Teorie Spiskowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
blad
AdministratorDołączył: 08 Maj 2009
Posty: 476
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Wielka Brytania

PostWysłany: Śro 17:13, 04 Sie 2010    Temat postu: NWO

Panie I Panowie, mam zamiar przeczytać państwu artykuł z La Traviata. Wydanie z grudnia 1993r. Mam zamiar to przeczytać, po to abyście wiedzieli, że nie jestem jedynym szaleńcem,
jak niektórzy skłonni są myśleć. Chce abyście tego wysłuchali, i nie tylko ..nie tylko wyciągnęli wnioski, jakie ja wysnułem po długich latach skrzętnych i bardzo, bardzo głębokich badań, ale także wielu innych ludzi którzy doszli do tego samego – mam na myśli, do tych samych wniosków. Artykuł jest zatytułowany „Sekrety Watykanu II: Kościół i tajnie stowarzyszenia. Krótka historia” Zwróćcie szczególną uwagę jak zawsze, panie i panowie, upewnijcie się, że macie notatniki długopis i ołówek zawsze jak słuchacie „Hour of the Time”
.


(początek cytowania)
===================================================================
Podczas ostatniego synodu Kościoła Anglikańskiego, przedstawiono pod debatę
raport na temat masonerii, zebranym duchownych i świeckim. Kilka przemawiających osób
potępiło masonerię za to, że jest sprzeczna z naukami chrześcijańskimi i ostro skrytykowało tych chrześcijan, a zwłaszcza duchownych, którzy mogą być jej członkami. Jeden z mówców nawet posunął się do nazwania ich bluźniercami, twierdząc że kluczowy rytuał inicjacyjny, obejmujący symboliczną śmierć i odrodzenie jest parodią chrześcijańskich wierzeń ukrzyżowania i zmartwychwstania Jezusa z Nazaretu.
Od momentu powstania Masoneria była obiektem gniewu chrześcijan. W wewnętrznych kręgach masonerii, zwłaszcza wśród masonów wysokiego stopnia, są tacy, którzy zdają sobie sprawę z tego, że są spadkobiercami starożytnej i przedchrześcijańskiej tradycji przekazywanej od czasów pogańskich.

[William Cooper: Proszę zwróćcie szczególną uwagę, na to że podczas serii moich programów „Tajemnice”, w których doszedłem do wniosków co się kryje pod budowanymi
wówczas ołtarzami – i relacjonowałem to na antenie – wielu ludzi nazwało mnie kłamcą. Teraz zweryfikujecie – że moje założenia – nie tylko dotyczą ołtarzy, ale całych katedr.
Zwróćcie na to uwagę. To bardzo ważne.]

Kiedy zakulisowe loże masońskie, w przeciwieństwie do oficjalnie działających , były zakładane w 17 i 18 wieku, wiedza ta została przekształcona w symbolizm, który dziś jest podstawą rytuału masońskiego. Wraz z prześladowaniami alternatywnych duchowych wierzeń w średniowiecznej chrześcijańskiej Europie, strażnicy starożytnych mądrości zeszli do podziemia, tworząc tajne stowarzyszenia, by zachować swoje pogańskie idee, stając się tajnymi. Dwa główne tajne stowarzyszenia powstałe w tym okresie – a właściwie tylko ujawnione w 16 i 17 wieku – to Wolnomularstwo i Zakon Różokrzyżowców. Podczas gdy Zakon Różokrzyżowców, czy też Różokrzyżowcy są wciąż tajnym stowarzyszeniem nieznacznie odkrytym w czasach współczesnych, znaczna część publicznej uwagi skupia się na Masonerii.


[William Cooper: (śmiech) Oh, mój.]

Masoni traktują geometrię jako najważniejszą dziedzinę sztuki i nauki, zgodnie ze swoimi wierzeniami. Geometria była nauczana przez przedpotopowego patriarchę o imieniu Lamech, który miał trzech synów: jeden wynalazł geometrię, drugi był pierwszym masonem, trzeci
kowalem – pierwszym człowiekiem obrabiającym metale szlachetne. Razem z Noe Lamech dostał ostrzeżenie przed nadciągającym potopem przez perfidię ludzkości i ingerencję upadłych aniołów w wydarzenia na świecie. Lamech i jego synowie zdecydowali się zachować tę wiedzę na dwóch kamiennych filarach, tak aby przyszłe pokolenia mogły ją odnaleźć. Masoni wierzą, że jeden z tych filarów został odkryty przez greckiego boga Hermesa, znanego również wśród greków jako Hermes Trismegistus (Trzykrotnie Największy) a wśród starożytnych Egipcjan jako Ibis z głową skryba bogów Thoth –wymawiane Tehuti. Tak zwana „szmaragdowa tablica Hermesa” podobno zawiera zagubioną wiedzę z czasów z przed biblijnego potopu.


Według źródeł okultystycznych, ta tablica została odkryta w jaskini przez mistycznego Apoloniusza z Tiany, traktowanego przez wczesny Kościół jako rywala Jezusa. Pierwsza opublikowana wersja Szmaragdowej Tablicy pochodzi ze źródła arabskiego z VIII w n.e i nie była tłumaczona na łacinę w Europie aż do XIII wieku. Jednakże mit hermetycznej wiedzy miał głęboki wpływ na gnostyków, chrześcijańskich heretyków będących w bezpośrednim konflikcie z wczesnym Kościołem, który usiłował połączyć pogaństwo z nową wiarą chrześcijańską. Oni także twierdzili, że są w posiadaniu tajnych nauk Jezusa, które wyjawił tylko wąskiemu kręgowi uczniów. Masoni uważają, że te nauki zostały ocenzurowane w obowiązującej wersji Nowego Testamentu, przyjętej przez Sobór zwołany w celu ustalenia dogmatów i struktury wczesnego chrześcijaństwa.

W średniowiecznej Europie z filozofii gnostycznej wyłoniła się heretycka sekta chrześcijańska – Cathars – i rozkwitł Zakon Rycerzy Templariuszy. Hermetyczne tradycje dostarczały duchowych inspiracji wielu tajnym stowarzyszeniom w średniowieczu, ich wpływ można dostrzec w obydwóch niejawnych ruchach wolnomularstwa i różokrzyżostwa.
W tradycji masońskiej mówi się że pierwsza masońska organizacja powstała podczas budowy
Wieży Babel. Konceptem budowy tej wieży było sięgnięcie do nieba i kontakt z Bogiem. Według księgi Wyjścia 11:4-6, zniszczenie wieży Babel pomieszało wspólny język używany przez ludzkość i zakończyło Drugą Złotą Erę, która nastąpiła po potopie. Architektem wieży babilońskiej był Król Nemrod będący masonem. Według rozpowszechnionych wierzeń, hebrajczycy otrzymali wiedzę masońską od Babilończyków i wprowadzili ją do Egiptu, gdzie byli wzięci do niewoli. W Egipcie niniejsza wiedza wywierała wpływy poprzez tajemnicze i okultystyczne tradycje budowniczych piramid, biegłych w technikach świętej geometrii. Klucz pogańskich początków masonerii znajduje się w na wpół mitycznej historii budowy Świątyni Salomona w Jerozolimie. Budowla ta traktowana była jako skarbnica wiedzy starożytnych okultystycznych wierzeń i symbolizmu zarówno Masonerii jak i Templariuszy.

Do budowy świątyni, Salomon sprowadzał masonów - artystów i rzemieślników z sąsiednich krajów. W szczególności poprosił osobiście króla Tyr, o najęcie do pracy najlepszego królewskiego mistrza budownictwa, Hirama Abiffa, który został zabity w sposób geometryczny – a który był biegły (śmiech) – biegły w geometrii. (śmiech).
Salomon mianował Hirama szefem architektów i mistrzem masońskim świątyni. Hiram ukończył świątynie w ciągu 7 lat. [Liczba ta ma wyjątkowe znaczenie w okultystycznej tradycji i dla wolnomularstwa]. Ale osiągnięcie zostało przyćmione jego gwałtowną tajemniczą śmiercią. Do Hirama podeszli trzej Masoni żądając ujawnienia tajemnicy masońskiego mistrza. Odmówił i został śmiertelnie pobity. Zakopali go w płytkim grobie . Zaznaczyli grób gałęzią akacji. Ciało jego odkryto 15 dni później. Salomon nakazał ekshumować ciało i pochować z całą religijną ceremonią i honorami należnymi swoim rzemieślnikom.

Wcześni masońscy historycy uważali Hirama Abffa za symbol reprezentujący Ozyrysa, egipskiego boga śmierci i odrodzenia. W trzecim masońskim stopniu, kandydat wyobrażający Hirama Abiffa powstaje ze śmierci, przez szczególny masoński uścisk dłoni zwany „Uściskiem łapy lwa”, albo uściskiem lwa.Zarówno w masońskich jak i egipskich misteriach, wskrzeszony bóg jest zakopywany w grobowcu na wzgórzu, oznakowanym drzewem. W Royal Arch Masonry, kandydat do inicjacji jest informowany, że tajemne imię boga naprawdę brzmi Jahbulon. Imię to zostało rozszyfrowane, jako zakodowane imię dwóch głównych bogów Bliskiego Wschodu Ozyrysa i Baala, połączone z hebrajskim plemiennym bogiem Jehową. W masonerii Bóg jest opisywany także jako Wielki Architekt Wszechświata, nadający znaczenie świętej geometrii i sygnalizujący że nie stworzył niczego, ale jest projektantem i budowniczym tego, co już zostało stworzone.

Aspiracje polityczne Wolnomularstwa, ujawniły się w ich wpływach na rewolucyjne i prosocjalistyczne ruchy w 18 i 19 wieku w Europie próbując podążać śladami Złotego wieku z czasów rządów Ozyrysa i Izis, oraz babilońskich i hebrajskich mitów stworzenia z przed potopu . Okultystyczna tradycja utrzymuje że Hiram Aviff był tajnym członkiem starożytnego bractwa znanego jako Rzemieślnicy Diunisusa, którzy pojawili się ok. 1000 r pne. Podczas wznoszenia świątyni Salomona. Nazwę swoją wzięli od greckiego boga i posiedli tajne znaki i hasła rozpoznawcze, byli podzieleni na oddziały (lub loże) zarządzane przez Mistrza i przeznaczeni do pomocy ubogim. Założyli loże na całych ziemiach śródziemnomorskich a ich wpływ rozprzestrzeniał się dalej na wschód aż do Indii. Wraz z rozkwitem Imperium Rzymskiego, loże były zakładane w środkowej i zachodniej Europie oraz na wyspach Brytyjskich. „Rzemieślnicy” byli związani z innym tajnym stowarzyszeniem znanym jako Ionians. Członkowie tego bractwa osiedlili się w Azji Mniejszej i byli przeznaczeni do rozpościerania cywilizacji, głownie w greckiej formie, w ,jak to nazywali, barbarzyńskim świecie. Rzekomo Ionians byli odpowiedzialni za rozsławianie świątyni bogini Diany w Efezie. Rzemieślnicy z tego bractwa, wspólnie z architektami Dionizosa, przybyli z Tyr by pracować przy świątyni Salomona. Później nazwali się „Synami Salomona” i zaczęli używać magicznej pieczęci – dwóch nakładających się trójkątów reprezentujących związek energii męskiej i żeńskiej – jako swego logo. Rzemieślnicy którzy osiedlili się w Izraelu założyli „Cassidens”, będący cechem skupiającym rzemieślników wykwalifikowanych w naprawach budynków religijnych.

Ta nowa sekta była instrumentem do założenia mistycznej żydowskiej grupy zwanej Esseńczykami. Esseńczycy stali się sławni dzięki odkryciu zwojów znad morza Martwego. W okultystycznych podaniach że Jezus z Nazaretu był esseńczykiem, i że istniał związek pomiędzy tą grupą a średniowiecznym rycerzami Templariuszami. Rzemieślnicy Dionizosa wierzyli, że świątynie które budują są konstruowane zgodnie z zasadami świętej geometrii, odzwierciedlającą boski plan Boga. Wznosili budowle religijne w taki sposób, by wyobrażały ludzkie ciało jako symbol wszechświata. Jak również promowali polityczną ideę Utopii na ziemi, wyrażaną w symbolicznych formach. Masoński młot i dłuto stały się kosmicznymi siłami kształtującymi duchowe przeznaczenie ludzkości. Rzymski architekt i mistrz budowlany Vitruviusz, urodzony w Iw n.e. postawał pod wpływem Rzemieślników Dionizosa. Jego teorie uformowały podstawy architektury Imperium Rzymskiego, i wraz z ponownym odkryciem wiedzy antycznej w 16tym wieku, miały także wpływ na architektów Renesansu. Jego koncepcja magicznego teatru przedstawiającego mikrokosmos świata, jako symbol makrokosmosu wszechświata, została odtworzona przez Williama Szekspira w słynnej maksymie „cały świat jest sceną, a wszyscy mężczyźni i kobiety jedynie aktorami”. Z nazewnictwa jego sławnego teatru The Globe, wynika, że Szekspir był wtajemniczonym różokrzyżowcem zaznajomionym z tymi ideami. Inni idą jeszcze dalej, mówiąc, że sztuki Szekspira zostały tak naprawdę napisane przez Sir Francisa Bacona. W podaniach masońskich Cesarz August był patronem masonów w starożytnym Rzymie, i mówi się że był Wielkim Mistrzem Rzymskiego Kolegium Architektów. Bractwo to było zorganizowane w gildie z symbolami opartymi na narzędziach ich rzemiosła, takich jak pion, kwadrat, cyrkiel i poziom. W kolegium były praktykowane rytuały inicjacyjne obejmujące pogańskie mity śmierci i odrodzenia, nieobce misteriom egipskim.

Świątynia zbudowana i służąca kolegium została odkopana w Pompejach, mieście zniszczonym przez erupcję Wezuwiusza w 71r n.e. Wśród symboli odkrytych w świątyni znaleziono podwójne trójkąty Salomona, czarno białą szachownica wcześniej używaną przez Rzemieślników Dionizosa, czaszkę, pion, ciało pielgrzyma i poszarpaną szata.

Czarnobiała szachownica widywana była później na flagach rycerzy Templariuszy, a jeszcze później na posadzkach katedr krzyżackich wybudowanych przez Templariuszy. Symbole te później się zostaną wyłonione w średniowieczu poprzez masonów i niejawnych wolnomularzy.
Tradycje Rzymskiego Kolegium wydawały się prznikać do mistrzów Zakonu Comacine, które rozkwitały podczas rządów cesarzy Konstantyna i Teodozjusza w IV w. n.e. w czasach kiedy chrześcijaństwo wyrostało na dominującą religię Cesarstwa Rzymskiego.
Według legendy, zakon został założony przez byłego Członka Kolegium, zmuszonego do ucieczki przed barbarzyńcami. Zakon ten założył swoją siedzibę na wyspie Comacine, znajdującą się na jeziorze Como, a w 643 został objęty patronatem króla Lombardii, który oddał mu kontrolę nad wszystkimi masonami i architektami w Italii.

Zakon Comacine był podzielony na loże kierowane przez Wielkich Mistrzów, ubierano się w białe szaty i rękawiczki, i rozpoznawano przez tajne znaki i hasła. Zakon był odpowiedzialny za Lombardzki i Romański styl w architekturze, można też zauważyć związek pomiędzy architektami i masonami, którzy budowali pogańskie świątynie a mistrzami budowy którzy wznosili gotyckie katedry w Europie zachodniej w okresie średniowiecznego chrześcijaństwa. Są dowody na to, że masoni Comacine objeżdżali całą Europę, i wg. historyka Beacie, nawet dostali się do anglosaksońskiej Anglii, gdzie zbudowali kościół w Northumbria.


Chociaż masoni budujący średniowieczne kościoły Iikatedry byli nominalnie chrześcijanami, to jaskrawe mnożenie przez nich pogańskich symboli i wizerunków z antycznych budowli wskazuje, że jednak w głębi serca pozostali poganami.


[William Cooper: Ludzie, to jest to co ja wam tłumaczyłem o piramidalnej strukturze organizacji tych tajnych stowarzyszeń. Ci „szaracy” na dole mogą chodzić do kościoła chrześcijańskiego naprawdę wierząc że są chrześcijanami, czy być wyznawcami innych religii. Ale w miarę czynienia postępów poprzez stopnie inicjacji, są indoktrynowani w kierunku pogańskich religii, a dawni bogowie powracają do nich z zemstą do czasu aż osiągną szczyty. Oni już nie są chrześcijanami, nie są czcicielami Allaha czy Buddy, ani żadnych bogów czy religijnych wierzeń, które wyznawali wcześniej. Oni wszyscy odeszli w odpowiednim czasie, bo taki był plan. Widzicie, ci na dole, którzy od razu ujawnili to czego się w końcu nauczyli poprzez stopnie inicjacji. Żaden z nich nie mógł pozostać tam dłużej aby osiągnąć szczyt. To jest proces powolny, ale pewny, pranie mózgu, i to świetnie działa]


Pogańskie symbole zostały odkryte na Sheela na Gig. Są to prymitywne figury nagiej kobiety
Z szeroko rozwartymi genitaliami. Zostały zidentyfikowane jako wyobrażenie pogańskiej bogini płodności czczonej w czasach celtyckich. Inne rzeźby znalezione w średniowiecznych kościołach ukazują mnichów i duchownych w seksualnych pozach ze swawolnymi młodymi dziewczynami, w czasie homoseksualnych aktów czy też z głowami zwierząt. Nawet jeszcze dziwniejsze przykłady masońskiego pogaństwa można odnaleźć.
Profesor Gregory Webb z Uniwersytetu Cambridge w England, a w roku 1946, sekretarz Królewskiej Komisji Pomników Historycznych oraz autorytet z zakresu architektury średniowiecznej, w końcu wojny został wyznaczony przez brytyjski rząd do inspekcji starożytnych kościołów w południowej Anglii, które zostały zniszczone przez niemieckie bombardowania. W jednym z kościołów odkrył że nazistowska bomba usunęła szczyt ołtarza, odkrywając swoje wnętrze po raz pierwszy od 14 wieku. Wewnątrz zniszczonego ołtarza Webb i jego grupa odkryli kamień wyobrażający fallusa [fallus, fallus, faktycznie Ozyrys] który został dokładnie ukryty w wydrążonym wnętrzu. Z początku Webb [z początku]…

… myśleli że to unikalne odkrycie, do czasu aż zaczęli badać inne kościoły. Odkrył, że faktycznie wszystkie [faktycznie wszystkie, panie i panowie] kościoły z przed reformacji zbudowane przed morową plagą w końcu 14 wieku, kiedy to zaprzestano wznoszenia budowli na długi okres czasu, posiadały ukryte ołtarze z symbolami płodności, fallusami, uświęcającymi kościoły chrześcijańskie dla starej pogańskiej religii.

[William Cooper: Fallus, w religii Ozyrysa, która pochodził ze starożytnego Babilonu, prącie reprzentowało siłę rozrodczą – Baala, znanego także jako Nemrod. A więc zawsze czegoś się nauczycie słuchając Hour of the Time.]

W publicznym wizerunku te organizacje opiekuńcze korzystając ze swojej władzy do promowania uczciwego rzemiosła i etyki biznesu, ukryły fakt że średniowieczne masońskie stowarzyszenia były tajnymi organizacjami z pogańskimi korzeniami. Potajemnie lansując radykalne polityczne postawy (socjalizm), okultystyczni inicjatorzy, którzy byli realną siłą stojącą za tajnymi stowarzyszeniami wiedzieli, że aby osiągnąć swoje cele muszą użyć systemu politycznego, więc w 12 wieku zaczęli wdrażać swój plan.

[William Cooper: Znany jako “Wielki Plan” lub “Wielka Praca” który został wprowdzaony do Nowego Porządku Świata aby zrealizować cele na ziemi ].

Związek pomiędzy papieżem a Wielkimi Mistrzami tajnych stowarzyszeń [panie i panowie] w końcu eksplodował. Kościół uważał członków tajnych stowarzyszeń za duchowych anarchistów, agentów satanistycznych tajnych organizacji religijnych. Kościół widział w nich konkurentów do wypasania swojego stada owiec. Wolnomularze i Różokrzyżowcy nazwali się wilkami i wierzyli, że te owce należą do nich i są ich prawną i legalną zdobyczą. Wolnomularze i Różokrzyżowcy, z drugiej strony, oskarżali Kościół o zatajanie nauk Jezusa z Nazaretu i wiele tajnych stowarzyszeń ujawniło swój antyklerykalizm. Zaplanowano przewrót w Kościele Katolickim, ponieważ był przeciwny starym pogańskim religiom i manichejskim herezjom, skąd te grupy czerpały swe duchowe inspiracje.[William Cooper: Ah, gdyby tylko wiedzieli że Kościół Katolicki już to dawno zrobił, i tylko obawia się konkurencji tajnych stowarzyszeń]

Z początku tajne stowarzyszenia były wspierane przez Kościół. Kiedy Watykan dostrzegł w tajnych stowarzyszeniach siłę polityczną i ideologiczną groźną dla Kościoła, klimat podejrzliwej wyrozumiałości zaczął się zmieniać, osiągając punkt kulminacyjny w czasach Króla Francji Filipa wspólnie niszcząc zakon Templariuszy w 14 wieku. W lożach masońskich aktualne rejestry wskazują na datę wykonania egzekucji na Jacque DeMolay przez spalenie w roku 1313. Inne źródła odnoszą się do roku 1314.

Zgromadzenie Nicei, zwołane przez cesarza Konstantyna w 4 wieku, odrzuciło pogańskie wierzenia (przynajmniej tak głosili) takie jak reinkarnacja, które popierali wcześni chrześcijanie i przedstawiały Jezusa jako inkarnację Boga, bardziej niż ludzkiego duchowego nauczyciela. Nasza współczesna wiedza dotycząca ewangelii Marka, sięga roku 1958, kiedy to amerykański profesor teologii. Dr Morton Smith, odkrył do niej odniesienia w liście Klementa, zachowanym w klasztorze na pustyni.

Według Smitha, wewnętrzne nauki Jezusa, zostały przekazane jego uczniom podczas obrządków inicjacyjnych, które przypominały pogańskie misteria. Smith zinterpretował rytualny wspólny posiłek praktykowany przez wczesnych chrześcijan jako pogański rytuał wywodzący się z misteriów Isis i Ozyrysa. To była bardziej ezoteryczna interpretacja chrześcijaństwa przyjętego przez średniowieczne tajne stowarzyszenia, niż wersja zaproponowana przez Kościół. Po krótkim epizodzie pogańskiego kultu podczas władzy Juliana, religia chrześcijańska szybko się odbudowała w Rzymie. Podczas imperium Teodozjusza (378-395 ne). czczenie starych pogańskich bogów zostało zabronione.

Wojna ideologiczna papieży z rzymskimi cesarzami szalała kilkaset lat. Punktem gdzie możemy zauważyć początek wpływu władzy tajnych stowarzyszeń było panowanie Fryderyka II, koronowanego na cesarza rzymskiego w 1215r. Wraz z jego śmiercią w 1250r, nastąpił upadłego świętego rzymskiego imperium. Szkocki ryt Masoński pierwszej loży w Karolinie, w Stanach Zjednoczonych, otrzymał swój status właśnie od Fryderyka Pruskiego.

Przez 20 lat Europa była dewastowana przez wojnę do czasu 1273r kiedy to koncepcja starego imperium została przywrócona do życia wraz z koronacją nowego świętego rzymskiego cesarza, Rudolfa Von Habsburg w zamku Jastrzębi w Austrii. Przez następnych 300 lat, pod patronatem Watykanu Habsburgowie rozpościerali swoje imperium po całej Europie, a swoją ziemską i duchową siłę opierając na rzymskim katolicyzmie.


===================================================================
(koniec cytowania )

Pięknie, wiem że wszyscy teraz tańczycie w swoich salonach, nieprawdaż? Ilu z was może to wciąż robić? Dobrze, przed wejściem na antenę Sugarbear, Carolyn I ja robiliśmy to samo. A powód, dla którego puszczam tę muzykę dzisiejszej nocy jest taki… że chciałbym zabrać każdego w przeszłość, kiedy były naprawdę dobre czasy w tym kraju. Oni chcą nas przekonać, że lata 50siąte i 60siąte były złe, a to jest kłamstwo. Ci z nas którzy żyli w tym czasie wiedzą że to były najlepsze czasy w historii naszego kraju dla przeciętnego człowieka. Każdy kto chciał miał pracę. Amerykański sen się spełniał dla większej liczby ludzi niż kiedykolwiek wcześniej w tym kraju.
I Co się dzieje teraz? Amerykański sen, od tego czasu zniknął, ludzie, dla większości młodych ludzi. Chyba że naprawdę uderzą w bogatych, dosięgną zawodowców szarpiąc ich po kieszeniach, pozbawiając nadziei na własne domy na wiele, wiele lat lub na zawsze. Większość ludzi i każda rodzina musi teraz pracować, a dzieci są kontrolowane…kontrolowane przez kierowane przez rząd placówki dziennej opieki. One faktycznie są zawodowymi sierotami, jeżeli ciągle walczysz o miskę jedzenia na stole, dach nad głową i czasami chwilę wolnego czasu dla siebie do odpoczynku
(William Cooper reklamuje szwajcarsko –amerykańską korporację handlową)[rozmowa po muzyce ]: Chłopcy nie wiem co robicie w swoim salonie, ale tu mamy rock and rolla. Powinniście zobaczyć tańczącą Carolyn. Nawet Sugarbear nakłania swoje dwie długie nogi do tańca. No dalej ludzie, ludzie, wstańcie, spróbujcie. Dodajcie trochę pieprzu swojemu życiu.
.. i kontynuuję artykuł:


(początek cytowania)
===================================================================
Udane przymierze między Habsburgami I Watykanem zostało poważnie nadwyrężone przez działania pewnego człowieka, prowadzącego kampanię reformatorską używającego symbolu róży i krzyża na osobistej pieczęci. Był to niemiecki mnich Martin Luter.

[William Cooper: kiedy odkryłem że Martin Liter był członkiem różokrzyżowców, zakonu różokrzyżowców, i na jego prywatnej pieczęci była róża i krzyż, powinniście zobaczyć stosy listów jakie dostałem od protestantów zaślepionych tym człowiekiem, bez żadnej wiedzy na jego temat, udzielających mi reprymend za ujawnienie im prawdy. Ależ ludzie, możecie pisać te wszystkie listy, jeżeli chcecie, zawsze usłyszycie prawdę w Hour of the Time. Możemy robić jakieś błędy zarówno teraz jak i wówczas, ale tak jak zawsze robiliśmy w przeszłości, wchodzimy na antenę i je korygujemy. Ale nigdy, kiedykolwiek umyślnie nie podawaliśmy wam niczego co jest niezgodne z prawdą. Pamiętajcie o tym. Na prywatnej pieczęci Martina Lutera widniała róża i krzyż. I faktycznie był on członkiem zakonu różokrzyżowców. Martin Luter, człowiek bardzo szanowany, założyciel ruchu protestanckiego].

Reformacja rzekomo wspierana przez różokrzyżowców i inne tajne stowarzyszenia sprzeciwiające się Kościołowi Katolickiemu, ogarnęła całą Europę. Okres reformacji stanowi kluczowy czas w historii, podczas którego relacje pomiędzy Kościołem i tajnymi stowarzyszeniami uległy zmianie. [..zmieniły się, ..ludzie]. Wraz z reformacją.. [widzicie], Kościół stanął w obliczu wroga, którego nie mógł zniszczyć nie osłabiając własnej konstrukcji. Wraz z reformacją cała koncepcja zorganizowania życia religijnego w Europie została zrewolucjonizowana przez jedną noc. Tam gdzie był jeden kościół, dziś są dosłownie dziesiątki tysięcy – wszystkie z innymi dogmatami, interpretacjami – wszystkie życzenia bycia jedynym prawdziwym kościołem i jedyną prawdziwą wiarą , mogą być tylko wznoszone do nieba. Ah, ale jeśli tylko wiedziałeś.

Istnieje wiele domysłów, że tajne stowarzyszenie były instrumentem tej rewolucji – Mogę powiedzieć o niewątpliwych faktach, które miały miejsce. Wsparcie Wielkich Mistrzów było oferowane reformatorom, dlatego że Reformacja została uznana za środek zmniejszania wpływów Kościoła katolickiego na sprawy Europejskie. W Ameryce, smutno o tym mówić, większość hierarchii kościelnej, przejęła tę rolę w czasach współczesnych. Reformacja skutecznie osłabiła polityczną rolę Kościoła. To dało podwaliny ruchowi purytańskiemu, którego członkowie uciekli przed religijnymi prześladowaniami w Europie, aby założyć [sic] nowy naród w Amerykach, oparty na duchowych zasadach zaczerpniętych ze źródeł różokrzyżowców. Wszyscy ojcowie założyciele byli członkami tajnych stowarzyszeń.


[William Cooper: I wielu ludzi zaraz rzuci się na mnie z protestami , ale to jest łatwe do sprawdzenia…łatwe! Problem z wami ludzie jest taki, że ślepo wierzycie w to co wam mówią, a nigdy nie sprawdzacie niczego. Wielu z was ciągle wierzy, że Jerzy Waszyngton ściął wiśniowe drzewo, i kiedy jego ojciec zapytał kto to zrobił, wyznał mu prawdę. Ludzie, to jest kłamstwo. Nigdy nie było żadnego wiśniowego drzewa. Nigdy go nie ściął. Jego ojciec nigdy go nie zapytał czy to zrobił, i naprawdę nie wiadomo czy kiedykolwiek mówił prawdę czy nie. Większość polityków nie mówi .. większość polityków tego nie robi.]

To również sprzyjało atmosferze otwartych umysłów, która pozwoliła zasianym ziarnom renesansu zakwitnąć, bazując na najlepszych ideach pogańskiego antycznego świata. Pomimo że, Habsburgowie rządzili przez następne 300 lat do1806 r, Reformacja zburzyła nadzieje na zjednoczoną Europę kierowaną przez Kościół rzymskokatolicki [do dzisiaj]. Ponadto , religijne reformy 16 wieku wyznaczyły początek okresu, kiedy Kościół stał się zdeterminowany w tępieniu tajnych stowarzyszeń, które osłabiały jego siłę.

[William Cooper: Nie jestem zorientowany czy Watykan zmienił swoją politykę co do joty. Faktem jest, że jego determinacja dwukrotnie wzrosła przez ostatnie 150 lat. Również nawet dzisiaj tajne stowarzyszenia kwitną w Ameryce, tylko poprzez przymykanie oczu amerykańskich biskupów Kościoła katolickiego. W rzeczywistości zakon Jezuitów został utworzony do tego, aby ich zwalczać [protestantów] z innego tajnego stowarzyszenia Iluminatów, lub hiszpańskich Alumbradorsów. Głowa tej grupy Ignacy Loyola był naprawdę aresztowany przez Inkwizycję. Wykorzystując wpływy potężnych ludzi uzyskał audiencję u papieża. Wszedł na kolanach, a wyszedł na własnych nogach z bullą papieską w rękach, gwarantującą mu immunitet zarówno przed Inkwizycją, jak i przed królami, królowymi, prawem, za wyjątkiem papieży, zakładając nowy zakon, Towarzystwo Jezusowe, znane jako Jezuici. Zapoznaj się z przysięgami tajnych stowarzyszeń, co zajmuje cały rozdział w mojej książce – przekonasz się, że są zaprzysięgani w celu zwalczania ruchu protestantów i samych protestantów gdziekolwiek mogliby ich znaleźć.][powtórka ]: Ponad wszystko, religijne reformy 16 wieku wyznaczyły początek okresu, kiedy Kościół stał się zdeterminowany, aby tępić tajne stowarzyszenia, które osłabiały jego siłę.

Tajne stowarzyszenia, pomimo że deklarowały trzymanie się przykazań Jezusa Chrystusa, w rzeczywistości ustanowiły alternatywną wersję duchowości dla swoich ludzi. Zaprzeczyli boskości Chrystusa, zaprzeczają, że był synem Boga, albo że jest wcieleniem Boga na ziemi, że umarł i zmartwychwstał, czy to że siedzi po prawicy tronu Boga. Zamiast tego stał się Wyniesionym Mistrzem – Nauczycielem – Chrystus stał się posadą, która każdy może objąć.

[William Cooper: Wy także, możecie stać się Chrystusami w Nowym Porządku Świata. Oni rzeczywiście prowadzą taką alternatywną wersję duchowości, i jej założenia opierają się na ruchu który znacie jako New Age.]

Oni utrzymują, że Kościół umyślnie zniweczył nauki Jezusa, i uczą że są inne źródła duchowej wiedzy, są tak samo ważne jak wierzenia chrześcijańskie, a starsze o tysiące lat. W 1738, pierwsza bulla papieska zwalczająca wolnomularstwo została wydana przez papieża Klementa XII. Bulla ta groziła każdemu katolikowi, który zasili szeregi masonerii ekskomuniką - -w tym czasie było to strasznie , [nadzwyczaj ekstremalnie] poważną karą. Tak naprawdę nic gorszego nie można było sobie wyobrazić.

W latach 1870-tych twierdzono, że tajne stowarzyszenia takie jak Iluminaci traktowały masonerię jako przykrywkę radykalizmu a przewrót dał Kościołowi do ręki nowe oskarżenia skierowane przeciwko lożom masońskim. Szczyt krucjat Kościoła przeciwko wypływom masonerii przypadł na 19 wiek. W 1864r, Papież Pius X potępił socjalizm i tajne stowarzyszenia w swojej encyklice „ Syllabus of Errors”, którą po dochodzeniu dotyczącemu rewolucyjnej działalności we Włoszech. Każde śledztwo wskazywało na to, że socjalizm emanuje z tajnych stowarzyszeń.

12 miesięcy po publikacji Syllabusa, papież raz jeszcze potępił tajne stowarzyszenia, głownie atakując wolnomularstwo zarzucając im antychrześcijanizm, satanizm i korzenie pogańskie. W 1884, papież Leon XII wydał proklamację identyfikującą masonerię jako jedno z tajnych stowarzyszeń działające w celu ustanowienia Szatana królem ziemi. Twierdził ponadto, że masoneria próbuje ożywić zwyczaje i obyczaje pogan.

[William Cooper: Odnieśli sukces, a wizyta w hotelu Luxor w Las Vegas was o tym przekona. Często się twierdziło, że ostatecznym celem tajnych stowarzyszeń była infiltracja Watykanu i posadzenie swojego człowieka na papieskim tronie --zajrzyjcie do mojej książki aby to sprawdzić.]

Niektórzy współcześni krytycy Kościoła rzymskokatolickiego, zwłaszcza ci o ultra tradycyjnych poglądach, którzy dostrzegli liberalizację Kościoła w ostatnich latach, uważają to za dowód penetracji hierarchii na najwyższych szczeblach przez agentów tajnych stowarzyszeń pracujących nad doprowadzeniem do ostatecznego upadku Kościoła. W uroczystościach ku czci świętego Franciszka z Asyżu w 1986r. akcentowano jedność wszystkich religii, papież przewodniczył wieloreligijnej modlitwie o światowy pokój. Tradycjonaliści byli zszokowani widząc swojego arcykapłana dzielącego podium z tybetańskim lamą, hinduskim guru, indiańskim szamanem, żydowskim rabbi i najwyższym kapłanem islamu.

Zauważono, że jedność wszystkich światowych religii i uznanie że wszystkie pochodzą z tego samego starożytnego źródła są kluczową filozofią tajnych stowarzyszeń. To jest cel Światowej Rady Religii. Takie było właśnie przesłanie papieża Jana Pawła II w Denver, Kolorado, drodzy słuchacze, on zajął miejsce poprzedniego papieża, który starał się [-- starał się--] być dobrym papieżem. Został zamordowany dokładnie w 33 dni po wyborze.


===================================================================
(koniec cytowania)

A więc, przeczytałem ten artykuł z La Traviaty.. z grudniowego wydania La Traviaty z 1993r jak sądzę – to jest z grudnia? Tak, ostatnie wydanie grudniowe z1993 roku -- aby pokazać wam że nie jestem jedyną osobą, która odkryła prawdę pomiędzy tymi wszystkimi kłamstwami. Każdy to może zrobić – nie wiem kto to napisał. Nigdy nie widziałem papieża, A nawet jeżeli, i tak nic o nim nie wiem. Każdy kto chce zobaczyć i znaleźć prawdę może to zrobić. Nie jest zakryta, panie i panowie.

Zwłaszcza obecnie – chociaż ta całą konspiracja zaczęła się setki a nawet tysiące lat temu – obecnie, wszystko zaczyna być robione otwarcie. Oni myślą, że my wszyscy jesteśmy tak głupi, że nawet piszą o tym książki, odkrywając swoje intencje – wszystkie swoje plany, wiedząc, że nikt z was nawet nie przeczyta tych książek. A jeśli nawet, to i tak nie uwierzy.

Powiedziałem nikt z was, co nie jest do końca prawdą. Niektórzy czegoś się nauczyli, którzy się przebudzili, którzy się starają, którzy walczą w tej bitwie ze mną, z Carolyn, z wieloma innymi, aby ostatecznie uratować wieloletnią zdobycz wszystkich ludzi -- tj Konstytucję, i Kartę Praw Stanów Zjednoczonych.

Kiedy coś takiego stwierdzam, zawsze dostaję listy, lub dzwonią ludzie i mówią „Jak możesz coś takiego twierdzić, Bill, że nasi ojcowie założyciele byli członkami tajnych stowarzyszeń ?” Bardzo prosto, ludzie: poczytajcie pisma ojców założycieli – one mówią same za siebie. To byłby „wielki eksperyment” sprawdzenie, czy człowiek jest zdolny do kierowania sam sobą, a jeżeli tak, byłoby to zwieńczeniem Wielkiej Pracy. Ale znajdziecie również ich pisma mówiące, że znają oni lepiej ludzką naturę niż ktokolwiek z nas, i najprawdopodobniej nigdy nie poznamy, ponieważ oni wiedzieli …zdawali sobie sprawę , że z kluczami wbudowanymi w konstytucję, i tak oddalibyśmy naszym twórcom nabyte prawa, i przehandlowalibyśmy je za korzyści jakie otrzymamy od państwa, w ten sposób spychając się do dawnej – dawnej pozycji. Bylibyśmy związani umową z Państwem, przyjmując te przywileje. Ale oni wiedzieli, że ludzie zarówno wtedy jak i dzisiaj – za wyjątkiem niektórych, którzy naprawdę rozumieją i doceniają wolność, rozumieją odpowiedzialność i konsekwencje z niej wypływające – oni rozumieli, że większość ludzi przez pierwsze 20 lat swojego życia walczy o to aby stać się odpowiedzialnymi, by zostać zaakceptowanym jako kobieta czy mężczyzna dla swojego dobra, by być zdolnym do bycia odpowiedzialnym, założyć biznes, podpisywać kontrakty. I pewnego dnia odkrywają odpowiedzialność i wymagania jakie stawia wolność, spędzają więc resztę życia próbując wczołgać się z powrotem do łona szukając tatusia… który otoczy ich opieką.

Dlatego właśnie socjalizm jest tak pociągający dla większości ludzie, panie i panowie. On im mówi że nie muszą już być dłużej odpowiedzialni, i w zamian za wolność, Państwo – tatuś zaopiekuje się nimi. Państwo-tatuś da im pracę. Państwo-tatuś będzie udawać że płaci, za to że oni udają że pracują. Państwo-tatuś da im pewnego rodzaju chałupy gdzie będą mogli żyć, i nie będą musieli się martwić o opłacanie czynszu. Tatuś im powie o której rano mogą wrócić do domu, i o której wieczorem muszą być w swojej chacie. Tatuś narzuci dyscyplinę. Tatuś się upewni że nie grożą im przestępstwa.

O tak, wielu ludzi pokocha Nowy Porządek Świata, i nową światową religię, i nową rozrywkę która wyrośnie w miejscu starego rzymskiego cyrku aby utrzymać ludzkość czymś zajętą i oderwaną – bezmyślną. Biblioteki zostaną zapełnione nowymi książkami historycznymi, nową polityczną poprawnością i nową właściwą religią. I wszędzie gdzie nie spojrzycie, ujrzycie symbole generatywnej siły, fallusa Ozyrysa, wyobrażenia dawnego boga Babilonu –Baala, Nemroda, Isis – one będą wszędzie. Widzicie, Ozyrys jest doktryną, Isis jest Kościołem, Horus wielkim ciałem wtajemniczonych, którzy będą wami rządzić. Nazywają siebie „wilkami” i oczywiście…oczywiście, drodzy słuchacze wy jesteście owcami – prawną i legalną zdobyczą wilków.

Ludzie i narody, które nie używają swojej inteligencji nie sa lepsi od zwierząt, które inteligencji nie posiadają. Poprzez własne wybory i aprobaty przypominają steki na stole albo juczne zwierzęta. Jeżeli byśmy was nie kochali, nigdy byśmy tego nie powiedzieli.


Proszę obudźcie się. Dobranoc I niech Bóg wam wszystkim błogosławi.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.przyszloscwprzeszlosci.info Strona Główna -> Teorie Spiskowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin